Tasarım Kutusu TeklifTeklif İsteyin 0 532 168 08 77
Basit Bir Tasarım Oluşturmak İçin 7 Kural

Basit Bir Tasarım Oluşturmak İçin 7 Kural...

Çoğu grafik tasarımcısı kariyerinin başlarında minimalizm hakkında bilgi edinebilir. Peki bunu nasıl yaparsınız? Basit bir tasarım oluşturmak düşündüğünüzden biraz daha karmaşıktır. Burada, karışıklığı ortadan kaldırmanıza ve güzel şekilde basit bir tasarım oluşturmanıza yardımcı olacak yedi kural var.

PHP'de Değişken Tanımlama ve Kullanımı

PHP'de Değişken Tanımlama ve Kullanımı...

Php açık kaynak olarak geliştirilen, ücretsiz, html içine yazılabilen bir betik dilidir. Php’yi diğer tüm yazılım dillerinden ayıran en önemli kısmı belki de değişkenlerdir. Bunun sebebine makalenin devamında değineceğim.

Google'dan Ücretsiz Dijital Eğitimler

Google'dan Ücretsiz Dijital Eğitimler...

Google'ın başlattığı yeni proje Dijital Atölye , dijital pazarlama alanında yetenekleri geliştirmek üzere ücretsiz eğitimler sunuyor.

Kablosuz Şarj Teknolojisi

Kablosuz Şarj Teknolojisi...

Hareket halindeyken de kablosuz olarak tıpkı Wi-Fi teknolojisi gibi cihazları şarj etmek mümkün hale geliyor.

Web İçerik Yönetim Sistemi’nin Önemi (WİYS)

Web İçerik Yönetim Sistemi’nin Önemi (WİYS)...

İçerik yönetim sistemi (Content Management System ‘CMS’) gayet kapsamlı bir alan olmasına karşın bir o kadar da son kullanıcının işini kolaylaştıran sistemler bütününün görünen parçasıdır.

Akıllı Drone Teknolojisi

Akıllı Drone Teknolojisi...

Drone (insansız hava aracı) yakın zamanda; bir an da hayatımıza girdi ve ebatlarının küçüklüğünden olsa gerek bir çeşit oyuncak(mış) gibi kısa bir süre içinde piyasada yer buldu, videoları çekildi, yeni nesil uçurtma niyetine oynandı ardından yerine çekilip ufak tefek aplikasyonlar eklenerek geliştirilmeye başlandı.

Nostalji ve Teknoloji Buluşması

Nostalji ve Teknoloji Buluşması ...

Daktilo ile yazmayı sevenlerin, daktilo görüntüsünü hatta tıkırtısını sevenlerin çok sevineceği bir haber.

Cinemagraph’lar Web Sitelerinde Kullanılsın

Cinemagraph’lar Web Sitelerinde Kullanılsın...

Kevin Burg ve Jamie Beck Sinema ve Grafik kelimelerinin birleşiminden oluşan ismi ile "Cinemagrahp" adında yeni bir teknik geliştirip 2011 yılında kendi modalarını yaratmış oldular.

Web Tasarım Sektöründe 2016 Yılı Böyle Geçti

Web Tasarım Sektöründe 2016 Yılı Böyle Geçti...

Web sitesi tasarımının da modası olur mu demeyin, hızımıza yetişmek için bu alanında süreklideğişime ve yeniliğe ihtiyacı oluyor, yani olması gerektiği gibi günümüze vetrendlere paralel şekilde tasarımlar yapılmaya devam ediyor. Her döneminkendini anlatma biçimi değişiyor. Kendinizle birlikte Web sitenizi deyeniliyorsunuz tıpkı bir kartvizit gibi. Aşağıda sıralanan örnekler gelecek yıl için de ip uçları içeriyor.