Blog

Microsoft Outlook’ta Yandex Mail Kurulumu

Merhabalar, e-posta’nın gerek kariyer gerekse kişisel hayatımızın önemli iletişim araçlarından biri olduğunu kabul etmek mümkün. E-posta trafiğinizin kontrolünü sağlamak için çeşitli e-posta programları kullanırız. Bunlar arasında en popüler ev en bilindik olanı Microsoft Outlook programıdır.

1 Bitcoin ne kadar ? Biz Bunu Yazarken 19 Bin doları Geçti!

Sanal para birimi Bitcoin tuhaf iniş çıkışlara devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda 7000 Dolar civarında seyrederken uzmanlar 8000 Doları görmeyi beklediklerinden bahsetmişlerdi ancak, ciddi değer kaybederek 5600 Dolara gerileyen Bitcoin yeniden yükselişe geçerek tarihinde ilk defa 19.000 Doları geçti!

Apple ve FBI Karşı Karşıya!

16 Şubat 2016’da dünyaca ünlü teknoloji markası Apple, kendi web sitesinden kullanıcılarına bir mektup yayınladı. Ancak başlıktan da anlayacağınız üzere mektubun içeriği pek de hoş değil.

Lojistik Eğitim Kampı Sponsoruyuz

Yıldız Teknik Üniversitesi'nin düzenlediği 10. kez yapılacak olan Lojistik Eğitim Kampının tüm bilişim işlerine katkı sağlamak amacıyla sponsorları olduk. Aralık 15 - 19 tarihleri arasında yapılacak olan kampta toplam 18 konuşmacı yer alacak.

Font oluşturun ya da Türkçe'ye çevirin

Bu aralar uğraşmış olduğumuz bir projede ihtiyaç duyduk. Siz de artık bizim gibi windows’un sağladığı default fontlardan sıkılmış iseniz bu yazı faydalı olacaktır. Kullanmak istediğiniz fontu belirlediğinizi varsayıyorum.

Web sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz?