Blog

Video Oyunlarında Yeni Çağa Giriş; Stadia

“Google, 20 yıldır dünyanın bilgilerini parmaklarınızın ucuna getirmek için çalıştı. Bu bilgilerin anında iletilmesi, veri merkezimiz ve ağ özelliklerimiz sayesinde mümkün oluyor ve şimdi de video oyunlarına erişiminizi ve oyun zevkinizi değiştirmek için bu teknolojiyi kullanıyoruz.”

E-Ticaret Sitelerinde SEO Teknikleri

Günümüzde artık yiyecekten giyeceğe hatta teknolojiden kozmetiğe kadar birçok alışverişi internet üzerinden e-ticaret ile yapıyoruz. Hemen hemen her alanda işimizi kolaylaştırdığını söylemek mümkün.

Google Sohbet Uygulaması ALLO ‘yu yayınladı

Popüleritesini yıllardır koruyan Whatsapp’ ın karşısına Google’ın Android ve iOS platformları için geliştirdiği mesajlaşma uygulaması Allo genç ve dinamik bir rakip olarak geçmiş bulunuyor.

Google Panda 4.2 Güncellemesi

Google geçtiğimiz günlerde Panda 4.2 güncellemesinin aktif olacağını iletti. Search Engine Land’in yazısında ”bazıları için yeni şanslar bazıları için yeni cezalar” olarak duyurduğu Panda 4.2 güncellemesi İngilizce arama sorgularının %2-%3 gibi bir dilimini etkileyecek.

Google Adwords Nedir, Ne İşe Yarar?

Özellikle son yıllarda birçok kişinin kulağına aşina olan kavramlardan bir tanesi Google Adwords, dünyaca ünlü olan arama motoru firması Google'ın sunmuş olduğu oldukça önemli olan reklâmcılık hizmetlerinden bir tanesidir. Öyle ki Google firmasının gelirlerinin çok büyük bir kısmı, %90'ını oluşturur.

Google SEO ile Zirveye Yükselin

Uzmanlar Tarafından Gerçekleştirilen Google Seo Çalışması ile Arama Motorunda Zirveye Yükselin.Günümüzde sonsuz bir dijital deniz olarak nitelendirilebilinecek internete her gün on binlerce yeni site giriş yaparken, söz konusu geniş yelpazeden yalnızca sınırlı sayıda adres belirli bir ziyaretçi potansiyeline sahip olarak ilgi ve dikkati üzerinde toplayabilmektedir.

Gmail'den Selfie'li Şaka

Oscar ödüllerinden sonra katlanarak artan selfie akımına gönderme yapan Gmail yeni şakası Shelfie’yi blogundan tanıttı. Selfie akımına dikkat çeken şaka Gmail’in kişiselleştirilebilme özelliğine dikkat çekerken, Google+ üzerinden yapılan paylaşımlarla önemli bir etkileşim sağlıyor. Şakanın içinde ince göndermeler dikkat çekerken, doğru olan önemli bir nokta var; 1 Nisan 2004 yılında hizmete açılan Gmail 10 yaşına girmişti.

Web sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz?