Blog

Sosyal Medyanın Yararları

Bundan birkaç yıl öncesine kadar internetin kullanım alanları çeşitli konular ile sınırlıydı. Ancak özellikle son yıllardan bu yana internet neredeyse her işlemin yapılabilmesine olanak tanıyan bir araç durumuna gelmiştir. Sosyal medya kavramı da internetin yaygın olarak kullanılmaya başlaması ile birlikte milyonlarca kişinin kullandığı bir platform olmuştur.

Twitter Curator Adını Verdiği Yeni Servisi Yayına Aldı.

Üzerinde ne kadar zamandır çalışıldığını bilmiyoruz fakat twitter gerçekten ihtiyaca yönelik bir servis hizmeti sağlamaya başladı. Curator sayesinde artık twitter çöplüğünden arınıp gerçekten konuyla ilgili tweet ve vine lara ulaşacabileceğiz.

Sosyal Medya'da Aleyhinize Kampanya Başlatılırsa!

Markanızı Sosyal Medya’da konumlandırdınız, bir anda binlerce takipçiye ulaştınız, ürünlerinizi tanıtıyorsunuz takipçilerinizin çok beğendiği WOMM! etkisi yaratan paylaşımlarda bulunuyorsunuz, kısacası markanızın Sosyal Medya ayağında her şey tıkırında. Ve bir sabah Sosyal Medya sorumlunuz masanıza bir rapor getiriyor, raporun konusu markanız hakkında başlatılmış bir karalama kampanyası! Sizin için tehlike çanları çalıyor!!!

Web sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz?