Blog

2018 Web Tasarım Trendleri

Kaliteli bir web tasarıma sahip olmak, sizi bulunduğunuz alanda başarıya ulaştıracak en önemli etkenler arasında yer alır. Bunun için tasarımınız bulunduğunuz sektöre uygun olmalı ve sizi anlatmalıdır.

Bootstrap Nedir ?

Bootstrap websiteleri ve web uygulamalari olusturmak için gelistirilen ücretsiz ve açik kaynak bir CSS (framework) çatisidir.

Website Tasarımı Sektörüne 2018 Model Önerilerimiz

Web tasarım sektörüne 2018'e dair önerilerimizi açıkladığımız bu makalede; hedef kitle, web tasarım trendi, renkler, fontlar ve mobil website tasarımı konularına kabaca değindik. 2018'de web sitesi tasarımı konusuna ışık tutmaya çalışacağımız yılın ilk makalesi karşınızda

1 Bitcoin ne kadar ? Biz Bunu Yazarken 19 Bin doları Geçti!

Sanal para birimi Bitcoin tuhaf iniş çıkışlara devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda 7000 Dolar civarında seyrederken uzmanlar 8000 Doları görmeyi beklediklerinden bahsetmişlerdi ancak, ciddi değer kaybederek 5600 Dolara gerileyen Bitcoin yeniden yükselişe geçerek tarihinde ilk defa 19.000 Doları geçti!

Specdrums; Rengi sese çeviren yüzük

Kickstarter’da başarıyla fon toplamış olan, renkleri ses haline getiren yüzük formlu bir aparat olan Specdrums bir uygulamaya bağlı olarak çalışıyor.

Toplam 15 sayfa içerik bulundu.
Web sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz?