Google'dan Ücretsiz Dijital Eğitimler

Google'dan Ücretsiz Dijital Eğitimler

Google'dan Ücretsiz Dijital Eğitimler

Google'ın başlattığı yeni proje Dijital Atölye , dijital pazarlama alanında yetenekleri geliştirmek üzere ücretsiz eğitimler sunuyor.
Google Dijital Atölye; arama motoru reklamcılığından sosyal medya kullanımına kadar her şeye , ve herkese hitap edebilecek seviyede, site kurmaktan satış yapmaya kadar çok çeşitli dijital konularda ücretsiz eğitim alabileceğiniz online bir kurs.
Kurs kapsamında Türkiye için özel hazırlanan eğitim materyallerinin yanı sıra  yakın zamanda 9 şehre giderek eğitim vermek ve İŞKUR'un eğitimleri için konu hazırlamak da bulunmakta. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, İŞKUR ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ortaklığında geliştirilen proje kobilerin internette daha çok var olmalarına destek olurken iş kurmak isteyenlere ve sektöre adım atmak isteyen gençlere de destek niteliğinde.
Son olarak online olarak katılarak tamamladığınız kurs sonunda aynı zamanda sertifika da alıyorsunuz. Google bu projeyle kendi altyapısını öğretmenin yanı sıra bir çok insana da faydalı olacak gibi görünüyor.

Diğer Makalelerimize Göz Atın

Web sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz?