N11.com ile e-İhracat Fırsatı

N11.com ile e-İhracat Fırsatı

N11.com ile e-İhracat Fırsatı

Online pazar yeri n11.com’un Rus e-ticaret platformu Yandex.Market ile yaptığı anlaşmaya göre Türk KOBİ’lerin ürünleri artık n11.com aracılığı ile Rus e-ticaret kullanıcılarıyla buluşabilecek. Bu sayede Rusya’daki tüketiciler Türk mallarına kolaylıkla satın alabilecekler. n11.com tarafından yapılan açıklamaya göre Rusya ile başlayan e-ihracat hamlesi, ilerleyen dönemlerde farklı ülkeler ile devam edecek.

Öte yandan ilk etapta 20’ye yakın iş ortağıyla SK Planet bünyesindeki 11th Street ile yaptığı benzer bir anlaşma kapsamında n11.com, Kore’ye ihracatın yolunu da açıyor. n11.com’un sınır ötesi ticareti geliştirmeye yönelik projeleri, Türkiye’deki KOBİ’lerin tüm dünyaya hizmet verebilmesi ve Türkiye’nin e-ihracat hedeflerini gerçekleştirebilmesi açısından oldukça önemli bir hamle.

Sayıları hızla artan e- ticaret platformları ve e- ticaret alışverişine güvenin artmaya başladığı şu günlerde pazar yerlerinde açılan kolektif platformların yanı sıra siz de mağazanıza özel e- ticaret web sitesi sahibi olmalı ve rakiplerinizden bir adım önde olmalısınız.  

Bağımsız şirketlerin dinamik piyasa analizlerine göre online alışverişte güven potansiyelini artıran en önemli maddenin mağazanın kendine ait e-ticaret web sitesi olması hiç de şaşırtıcı değil.  Kobilere yönelik  e- ticaret web sitesi tasarımlarını incelemek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

Diğer Makalelerimize Göz Atın

Web sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz?