Puppy Cube: İnteraktif mini Projektör

Puppy Cube: İnteraktif mini Projektör

Puppy Cube: İnteraktif mini Projektör

Herhangi bir düz yüzeyi dokunmatik ekrana dönüştürebilen bağımsız ultra kısa mesafeli projektör.

Kullanıcıların % 46 tasarruf edeceğini iddia ediyor.

İndiegogo’ da fonlanan Puppy Cube isimli projektör çok yönlü kullanımı ve boyutları ile dikkat çekiyor.

Ultra kısa mesafeye yansıtabilmesi ve herhangi bir yüzeyi etkileşimli hale getirebilmesi gördüğünüz her yüzeyi dijital ekran şeklinde kullanabilmenizi sağlıyor ve bu sebeple dahi olsa ciddi yük hafifleteceğe benziyor.

Puppy Cube akıllı projektör olarak tanımlanıyor ve tam bir aile eğlencesi teknolojisi diyebiliriz. 7 den 70 e tüm aile farklı amaçlar ve hatta işleri kolaylaştırmak için kullanabilir.

Teknik özelliklerinden bahsetmek gerekirse;

  • 10 noktalı Any Touch teknolojisi
  • 4K destekli 720p
  • Ultra kısa mesafeli projektör
  • Bluetooth hoparlör modu
  • Miracast ve AirPlay
  • Bluetooth ve Wi-Fi

Puppy Cube, Bluetooth 4.0 ve çift antenler ve 802.11ac Wi-Fi için çift alıcıları içerir. Bir akıllı telefon veya tablet ekranını yansıtabilir - AirPlay, DLNA ve Miracast desteklenir - veya Android 6.0'ı özel bir puppyUI derisiyle çalıştırarak uygulamaları doğrudan projektörden çalıştırabilir. Puppy Robotics, işletim sistemini bir yıl içinde yükseltmeyi planlıyor. Kablo bağlantıları USB 3.0, HDMI 2.0 ve 3,5 mm kulaklık jakı şeklindedir.

Ev Eğlencesinin Geleceği

Puppy Cube ,sezgisel dokunmatik ekran özellikleri ve çift 5W 36mm hoparlörleriyle videoları ve deneyimleri hayata geçirin. Projektör, HD çözünürlüğünün netliği ile 100 inç'e kadar görüntüleyebilir

Uygulamaları ve oyunları Puppy Cube özel Android OS'siyle yükleyin. Ekranı akıllı cihazınızdan AirPlay veya Miracast ile yansıtın veya gerçekten bağlı bir izleme deneyimi için Bluetooth veya Wi-Fi ile bağlayın.

Diğer Makalelerimize Göz Atın

Web sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz?