Sallama Filtre Kahve

Sallama Filtre Kahve

Sallama Filtre Kahve

Kahvegibikahve.com Pratik şekilde filtre kahve içmeyi vadediyor ve destek bekliyor.

Kahve severlerin de iyi bileceği gibi güzel ve kaliteli kahve hazırlamanın bazı incelikleri var. İlk şart elbette ki kahvenin taze çekilmiş olması, kahvenin türüne göre kullanılan araç gereçlerin farklılaşması, ince detaylar, pişirme zaman ve şekilleri vs. olarak süreç uzayıp gidiyor.

Kahve hazırlamaktan keyif alanları değil elbet ama zaman ile yarışır bir hale gelinen yaşadığımız bu düzen içinde hızlıca hazırlayıp kolay şekilde ulaşabileceğimiz sallama taze filtre kahve fikri kahve içmeyi sevenleri sevindirecek bir proje.

Kahvegibikahve.com web sitesinde de açıklandığı üzere kahve çekirdekleri kavrulmuş ve öğütülmüş şekilde, kağıt filtre ile paketlenmiş şekilde sunuluyor. Geriye sadece sıcak suya atıp demlenmesini beklemek kalıyor.Kahve gibi Kahve'nin kurucusu Ubeyd, 17 Nisan'da web sitesi tasarımını ve destek çağrısını başlatmış bulunuyor. 29 Mayıs'a kadar destek bekliyor ve fon topluyor. 100, 50 ve 20 liralık desteklerken bulunabileceğiniz modelde, yapılan bağış 29 Mayıs'tan sonra kullanılabilecek kahve çeki ve kahve hediyelere dönüşüyor.


Diğer Makalelerimize Göz Atın

Web sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz?