Specdrums; Rengi sese çeviren yüzük

Specdrums; Rengi sese çeviren yüzük

Specdrums; Rengi sese çeviren yüzük

Kickstarter’da başarıyla fon toplamış olan,  renkleri ses haline getiren yüzük formlu bir aparat olan Specdrums bir uygulamaya bağlı olarak çalışıyor. 

Dünyadaki tüm renklere seçtiğiniz sesi atayabilmenizi ve kişisel ses makinenizi oluşturabilmenizi sağlayan bu yüzüklerle yaratıcılık sizin elinizde. Çevrenizde gördüğünüz her şeyi kullanabileceğiniz gibi kendi çizimlerinizi de kullanabiliyorsunuz.

 

Her yaştan kullanıcıya hitap edebiliyor olması da ayrı bir artısı gibi görünüyor. Bu sayede çok fazla kullanıcıya ulaşabilir ve yakın zamanda çevremizde görmeye başlayabiliriz. Kickstarter’da başarıyla fon topladığını hatta hedeflenen fonu fazlasıyla aştığını da belirtmeden geçmeyelim. 2018 Ocak ayında piyasada olacakmış.

 

Specdrums ; Sloops adı verilen; uygulama içinde farklı enstrüman ve ses kayıtlarını kullanarak oluşturulmuş katmanlı melodilerden oluşan kısa müzik parçalarını birbirine eklemede kullanılabilir. Oluşturulan Sloops’lar arkadaşlara gönderilebilir, sosyal medyada paylaşılabilir ve ayrıca indirilebilir olma özelliğiyle de ekleme ve çıkarmalarla geliştirip üzerinde çalışılabilir şekilde geliştirilmiş. Bu sayede müzikal yaratım sürecinde bir paylaşım ve sosyal müzik deneyimi oluşturabilmemizi sağlıyor.

 

iOS veya Android Uygulaması dışında Specdrums halkaları bir Bluetooth MIDI aygıtı gibi çalışıyor. Bu, GarageBand gibi yüzlerce başka müzik uygulamasına bağlanabiliyor ve dizüstü bilgisayarlarda da çalıştırılabiliyor.

 

Web sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz?